Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

Zapraszamy uczniów do ZSOiZ w Czyżewie w nowym roku szkolnym!
Czyżew uczy więcej!
thumb left

Halloween, czyli wampiry, potwory, straszydła – to wszystko już dawno wkradło się do naszej kultury. Jedni krytykują, inni mają zabawę. A my, ZSOiZ w Czyżewie, na przekór jednym i drugim, postanowiliśmy w przeddzień amerykańskiego święta wpisać do szkolnego kalendarza swoje – „Wampiriadę po czyżewsku” (akcję poboru krwi). Chcecie krwi? Macie krew! ;-)

Nazwy możemy przybierać różne, ale cel był od zawsze ten sam, prosty, bez zbędnej filozofii – POMAGAMY. Jest apel ze stacji krwiodawstwa, więc jest potrzeba. No to kto, jak nie my – szkolna, pełnoletnia społeczność. Co roku realizujemy ten plan poprzez dzielenie się tym, co najcenniejsze. Od lat nasze akcje cieszą się zainteresowaniem, ale w tym roku szczególnie dużo osób zgłosiło chęć poddania się donacji. Byli wśród nich nasi uczniowie i absolwenci, członkowie rady pedagogicznej z panią dyrektor na czele oraz liczne grono osób nie związanych z naszą szkołą, mieszkańców Czyżewa i okolic.

Dziękujemy wszystkim serdecznie. I do zobaczenia na kolejnych Wampiriadach ;-)

Justyna Rudnik
Opiekun Szkolnego Koła HDK

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.