Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

Unia europejska

17 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie realizacji projektu: Mobilni Uczniowie ZSOiZ w Czyżewie w Nowoczesnej Europie. W ramach projektu  64 uczniów z technikum uczących się w zawodzie: technik agrobiznesu, technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych odbyło praktyki zawodowe w greckich przedsiębiorstwach.

Praktyki zawodowe zrealizowano we współpracy z grecką organizacją partnerską Kika Mobility Training Center Ltd., która zorganizowała w regionie Riwiery Olimpijskiej praktyki zawodowe podzielone na 2 grupy mobilności:

  • pierwsza 28 - osobowa w terminie: 3-14 maja 2021 r.,
  • druga 36 - osobowa w terminie: 20 września - 1 października 2021 r.

Uczniowie podczas pobytu w Grecji mieli okazję doskonalić swoje umiejętności praktyczne w zawodzie, do którego wykonywania przygotowuje ich szkoła. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z innymi standardami pracy w atrakcyjnym międzynarodowym środowisku, dzięki czemu zyskali niepowtarzalną szansę rozwinięcia swoich kompetencji zawodowych, osobistych, kulturowych i interpersonalnych.

Szkoła w Czyżewie dysponuje świetnym zapleczem dydaktycznym i wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, ale zdaje sobie sprawę z potrzeb, jakie posiadają uczniowie, stąd też takie projekty są realizowane w szkole. Dziękujemy wszystkim instytucjom, które przyczyniły się do realizacji naszego projektu. Podczas podsumowania projektu swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie uczący się w zawodzie: technik żywienia i usług gastronomicznych, przygotowując greckie smakołyki, miedzy innymi: souvlaki – greckie szaszłyki z wieprzowiny, frytki, sałatkę grecką, tzatziki, ziemniaki pieczone po grecku z cytryną i oregano, grillowane kofty, zupę z soczewicy - fakes, sałatkę z grillowanego bakłażana i fety.

Do produkcji potraw były wykorzystane oryginalne surowce greckie.

W czwartek, 2 grudnia reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej dziewcząt rozpoczęła rozgrywki ligowe. Pod opieką p. T. Wojno oraz p. D. Zdrojewskiego nasze dziewczyny udały się do I liceum Ogólnokształcącego w Łapach i tam rozegrały trzy mecze.
Pierwsze spotkanie z drużyną z Sokółki, pomimo słabego początku, okazało się zwycięskie 2:0 dla naszych. Drugie spotkanie, z kolejną drużyną z Sokółki, było już dużo trudniejsze i niestety zakończyło się naszą porażką 2:1. W trzecim spotkaniu gospodynie (Łapy) okazały się nieznacznie lepsze i wygrały mecz 2:0.

ZS Sokółka - ZSOiZ Czyżew (19:25 20:25)
ZSR Sokółka - ZSOiZ Czyżew (25:27 26:24 15:8)
I LO Łapy - ZSOiZ Czyżew (25:17 25:21)

Uczniowie naszej szkoły otrzymali Stypendium Starosty Wysokomazowieckiego za wysokie wyniki w nauce. Gratulujemy Dominice Cichowskiej, Magdalenie Białej i Mateuszowi Puciłło. Życzymy dalszych sukcesów 

W ostatni dzień wakacji w Naszej Szkole gościliśmy słynny duet "Szwagry", czyli Antka i Szwagra. W ZSOiZ w Czyżewie nasi Goście realizowali kolejny odcinek serialu do kanału śmiechawa TV z serii "NOKAUT". Szwagry zwiedzili Naszą szkołę i zrobili pamiątkowe zdjęcia. Najbardziej spodobała się Im nasza krówka Klementyna.

Technik agrobiznesu:

nazwisko i imię klasa
Stańczuk Bartłomiej 2tia
Skupiewski Adrian 2tiaż
Tymiński Radosław Sylwester 2tiaż
Suchodolski Rafał 2tia
Pawłowski Jakub 2tia
Zawistowski Łukasz 2tiaż
Zawistowski Marcin 2tiaż
Aliński Łukasz 1taż

Technik żywienia i usług gastronomicznych:

Nazwisko i imię klasa
Tenderenda Marta 1taż
Zawistowska Wiktoria 2tż
Gajewska Amelia 1taż
Gajewska Laura 1taż
Sienicki Kamil 3tiż
Kulesza Aleksandra 2tiaż
Sierota Karolina 3tiż
Alińska Karolina 2tż
Godlewski Jakub 1taż
Kosińska Patrycja 1taż
Wiśniewska Dominika 2tiaż
Kaczyńska Aleksandra 2tż
Sierota Magda 3tiż
Tułowiecka Wiktoria 2tiaż
Malinowska Martyna 2tż
Cymerman Ewelina 2tż
Mioduszewski Mateusz 2tiaż
Winecka Katarzyna 2tiaż
Helcberger Bartłomiej 2tiaż
Staniszewska Kinga 1taż
Dąbrowska Zuzanna 2tż

Technik informatyk:

Nazwisko i imię klasa
Kulesza Bartłomiej 2tia
Korsak Miłosz 3tiż
Wróblewski Łukasz 2tia
Dąbrowski Daniel 3tiż
Nienałtowski Damian 2tiaż
Olszewski Szymon 3tiż
Fabisiak Piotr 3tiż

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.