Kalendarz

niepodlegla logo czyzew 2018

dnia 4 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie odbył się już VIII Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Czyżewa, w którym spotkały się drużyny:


 1. OSP Czyżew
 2. CLOVIN
 3. Absolwenci ZSOiZ
 4. OSP Dąbrowa Wielka
 5. Gimnazjum Czyżew
 6. ZSOiZ Czyżew

W związku ze zgłoszeniem się do turnieju 6 drużyn, rozegrano go systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach:

Grupa A

 1. ZSOiZ Czyżew
 2. Gimnazjum Czyżew
 3. OSP Dąbrowa Wielka

Grupa B

 1. Absolwenci ZSOiZ
 2. OSP Czyżew
 3. CLOVIN

Rywalizacja sportowa przebiegała bardzo emocjonująco, przy wsparciu widowni zgromadzonej w hali sportowej ZSOiZ. W Grupie A drużyna ZSOiZ Czyżew pokonała oba zespoły: Gimnazjum Czyżew (2:0) i OSP Dąbrowa Wielka (2:0) i wygrała grupę, uzyskując 6 pkt. Drużyna Gimnazjum Czyżew pokonała z kolei zespół OSP Dąbrowa Wielka 2:1. W Grupie B niepokonana okazała się drużyna Absolwenci ZSOiZ, wygrywając z OSP Czyżewie (2:0) i również 2:0 z drużyną CLOVIN uzyskując 6 pkt. Drużyna CLOVIN pokonała zespół OSP Czyżew 2:1 uzyskując 2 pkt i oddając 1 pkt zespołowi OSP Czyżew.

W finałach grup najlepsi okazali się Absolwenci ZSOiZ wygrywając 2:0 z ZSOiZ Czyżew. W walce o III miejsce zespół CLOVIN pokonał Gimnazjum Czyżew

Klasyfikacja końcowa

 • I m-ce – Absolwenci ZSOiZ
 • II m-ce – ZSOiZ Czyżew
 • III m-ce – CLOVIN
 • IV m-ce – Gimnazjum Czyżew
 • V m-ce – OSP Dąbrowa Wielka
 • VI m-ce – OSP Czyżew

Na zakończenie Dyrektor Szkoły Alicją Bańkowską dokonała wręczenia zwycięzcom turnieju pamiątkowych pucharów i dyplomów. Turniej przebiegał w atmosferze zdrowej, sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play.

Sędzią zawodów byli: p. Sławomir Kalupa, którego wspomagali uczniowie ZSOiZ w Czyżewie: Izabela Podbielska, Krystyna Garbowska i Angelika Młyńska. W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli uzupełnić straconą energię, posilając się ciepłym poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów klas gastronomicznych pod okiem p. Anety Piotrowskiej

Gratulujemy sukcesów zwycięskim drużynom. W imieniu wszystkich zawodników dziękujemy Pani Burmistrz za wsparcie imprezy, która gromadzi na boisku i trybunach miłośników sportu z naszej gminy. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby VIII edycja Turnieju Piki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Czyżewa w stała się imprezą na stałe goszczącą w kalendarzu sportowym naszego miasta.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.