Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

W dniu 21.03.2018 w ZSOiZ w Czyżewie przeprowadzony został VIII Turniej Motoryzacyjny dla Gimnazjalistów w którym udział wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych z Szulborza Wielkiego, Bogut, Rosochatego Kościelnego i Czyżewa. Inicjatorem turnieju jest p. Agnieszka Piętka, nauczyciel ZSOiZ w Czyżewie. Od początku tę inicjatywę wspiera Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży, Komenda Powiatowa Policji w Wyskokiem Mazowieckiem oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Głównym celem turnieju było podwyższenie kompetencji młodzieży z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Każda z czterech przybyłych drużyn składała się z 3 zawodników. Uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą z motoryzacji w następujących zadaniach:

  • test z przepisów ruchu drogowego
  • pierwsza pomoc przedmedyczna z udziałem fantomu
  • jazda sprawnościowa po torze przeszkód rowerem

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rosochatem Kościelnym, natomiast miejsca indywidualne zajęli następujący uczniowie:

  • Jakub Grabowski- Szkoła Podstawowa w Bogutach Piankach
  • Bartosz Kaczyński – Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnym
  • Weronika Jaźwińska - Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnym

Uczniowie otrzymali puchar Dyrektora Szkoły i nagrody rzeczowe ufundowane przez Dyrektora Szkoły, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży i Ośrodek Szkolenia Kierowców „Lider”.

Dziękujemy za aktywny udział młodzieży, opiekunom i przybyłym gościom: asp. szt. Karolowi Lutostańskiemu z KPP, mł. asp. Cezaremu Zalewskiemu z KP PSP oraz panu Piotrowi Pietrzakowi, pracownikowi WORD.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.