Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

Jasna Góra jest miejscem, które przez cały rok przyciąga rzesze ludzi, pragnących zawierzyć swoje sprawy Matce Bożej.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, dnia 26 października 2018 roku tegoroczni maturzyści także wybrali się na pielgrzymkę do Częstochowy, by modlić się o pomyślne zdanie matury. Grupie 46 uczniów towarzyszyli wychowawcy: pani Aneta Piotrowska i pan Tadeusz Wojno, a także ksiądz Andrzej Klimaszewski.

Nasi maturzyści uczestniczyli w drugiej turze Pielgrzymki Maturzystów Diecezji Łomżyńskiej wraz z innymi szkołami z następujących dekanatów: Chorzele, Czyżew, Grajewo, Łapy, Łomża św. Michała Archanioła, Ostrów Mazowiecka Wniebowzięcia NMP, Różan, Szczuczyn, Wysokie Mazowieckie, Wyszków.

Maturzyści w czasie pobytu na Jasnej Górze uczestniczyli w następujących wydarzeniach:

  • Nawiedzenie kaplicy Cudownego Obrazu
  • Katecheza w Bazylice o. Łukasz Buksa
  • Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich
  • Nabożeństwo Pojednania 
  • Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Bp. Tadeusza Bronakowskiego
  • Apel Jasnogórski

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę była dla nas wielkim i niezapomnianym przeżyciem religijnym. Pojechaliśmy do Matki Bożej prosić Ją o pomoc w zdaniu naszych maturalnych egzaminów i odnalezieniu właściwej drogi życiowej. Wróciliśmy z pogłębioną wiarą i umocnioną nadzieją w Bożą pomoc i opiekę nad nami Matki Bożej.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.