Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

W nocy z 2 na 3 lutego 2018 roku w ZSOiZ w Czyżewie odbyła się coroczna impreza o nazwie „Noc z językiem angielskim”. Inicjatorami akcji byli nauczyciele pan Sebastian Tyszko i pan Jerzy Lisicki, natomiast opiekunem została pani Aneta Piotrowska.

Celem imprezy jest popularyzacja znajomości języków obcych oraz zachęcenie uczniów do zgłębiania znajomości języka angielskiego. Udział w nietypowej lekcji angielskiego wzięli uczniowie, gimnazjaliści z Czyżewa oraz absolwenci naszej szkoły. Uczestnicy zgromadzili się o tej nietypowej porze, aby poczuć, że nauka może być również wspaniałą zabawą i jednocześnie niezapomnianą przygodą. Uczniów nie trzeba przekonywać do tego, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języka angielskiego, dlatego też chętnie wzięli udział w tego typu imprezie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00. Na początku wszyscy zostali gorąco powitani przez prowadzących tę imprezę. Poinformowani zostali też, jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa znajomość języków obcych.

Następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy, które rywalizowały ze sobą w rożnych konkurencjach i zabawach przygotowanych przez uczniów ZSOiZ. Grupy zmierzyły się ze sobą m. in. w angielskiej wersji konkursu „ Jaka to melodia?”, kalamburach i podchodach językowych. Nocne łamigłówki językowe okazały się trudne, ale ostatecznie wszyscy poradzili sobie z zadaniami.

Uczniowie mieli okazję aby wykazać się umiejętnościami wokalnymi podczas karaoke. Śpiewając najnowsze przeboje, szlifowali swoją wymowę. W przerwie miedzy konkurencjami wyświetlono filmy w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Mimo oznak senności wszyscy wytrwali do końca spotkania do godziny 7 rano.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.