Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

W środę 15 marca 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie wzięli udział w nagraniach do telewizyjnego programu - Koło Fortuny. Zwiedzanie kulis programu i spotkanie z prowadzącymi, zrekompensowało nam długie nagrania w studio. Wzięliśmy udział w nagraniu czterech odcinków, w tym odcinka świątecznego, w którym jako zawodnicy wystąpiły gwiazdy serialu „Barwy szczęścia”. Uczniowie mieli okazję poznać znanych z serialu aktorów: Monikę Dryl, Natalię Zambrzycką i Marka Molaka.

Jako prowadzący wystąpił Rafał Brzozowski (muzyk znany m. in. z piosenki „Tak Blisko”), a partnerowała mu Izabella Krzan (Miss Polonia 2016). Na atmosferę programu duży wpływ miała płynąca na żywo muzyka.

Mogliśmy z bliska zobaczyć także tajniki telewizji. Okazało się, że studio telewizyjne jest przestronne, nowoczesne, i nie przytłaczające swoją wielkością. Jednocześnie widok wielu kamer, kabli na podłodze i prostej scenografii oraz pozytywne nastawienie ekipy skracało dystans i sprawiało wrażenie telewizji bardziej przyjaznej i bliższej widzowi.

Naszą rolą, jako publiczności, było wspieranie uczestników. Publiczność żywiołowo reagowała na przebieg wydarzeń. Były oklaski i owacje na stojąco, a gdy uczestnik nie zgadł, pojawiały sie także jęki zawodu.

Program kręcony był dość sprawnie, bez długich przerw między ujęciami. Widać było, że ekipa jest zgrana i rozumie się bez zbędnych słów. Po nagraniu znaleźliśmy czas na zdjęcia z prowadzącymi i chwilę rozmowy. Ten wyjazd był ciekawym doświadczeniem dla nas wszystkich.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.