Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

niepodlegla logo czyzew 2018

Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam” ma na celu głównie promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Stwarza możliwość poznawania nowych lektur i spotkania z innymi czytelnikami. Jak wskazują jej pomysłodawcy: „Akcja skierowana jest szczególnie do uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania. Niech książki przestaną się wreszcie kojarzyć z obowiązkowymi lekturami i karaniem za ich nieprzeczytanie. Niech młodzież zobaczy, że czyta najlepszy uczeń w klasie i ten najbardziej niegrzeczny; wychowawca klasy, dyrektor i obsługa szkoły. Niech czytanie kojarzy się pozytywnie – jako relaks, czas wolny, rozrywka”.

jak czytam logo

W piątek (8 czerwca) nasi uczniowie wybrali się do biblioteki Szkoły Podstawowej w Czyżewie na wspólne czytanie. Spotkali się z młodszymi kolegami z klas 1-3 szkoły podstawowej i zaprezentowali im kilka pozycji, które cieszyły się widocznym zainteresowaniem. Zachęca do do organizowania kolejnych wspólnych akcji czytelniczych i poszerzenia współpracy pomiędzy naszą biblioteką i biblioteką szkoły podstawowej. A wszystko to po to, aby coraz większa grupa uczniów sięgała jak najczęściej po książki.


Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.