Kalendarz

niepodlegla logo czyzew 2018

28 lutego nasza szkoła debiutowała na III Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych jako wystawca w subregionalnych targach edukacyjno – zawodowych, organizowanych przez Łomżyńskie Forum Samorządowe w ramach projektu „DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”. Czterech uczniów reprezentujących zawody : technik żywienia i usług gastronomicznych (Natalia Śliwińska, Martynian Truszkowski), technik informatyk (Krzysztof Kosek), technik agrobiznesu (Mateusz Wawrzeńczuk) prezentowało naszą szkołę wśród potencjalnych, przyszłych uczniów. Opiekę nad uczniami sprawowały panie : Agnieszka Piętka i Aneta Piotrowska.

Hala Sportowa im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży wypełniła się po brzegi uczniami ze szkół subregionu łomżyńskiego, z miejscowości takich jak: Nowogród, Zbójna, Wizna, Miastkowo, Śniadowo i wielu innych. ZSOiZ w Czyżewie prezentował się ciekawie. Uczniowie w strojach kucharza i kelnerki rozdawali foldery i ulotki promujące szkołę. Profesjonalny film promujący szkołę i pokazujący jej szczególne walory cieszył się dużą popularnością wśród uczestników. Nasze stanowisko zaprezentowane w szczególny sposób przyciągnęło uwagę wielu zwiedzających, w tym także redaktorów TVP Białystok. Wywiad z gimnazjalistą z Czyżewa, z naszym uczniem oraz nauczycielem przedmiotów zawodowych – p. Agnieszką Piętką, jest dostępny na stronie TVP Białystok – Obiektyw: https://bialystok.tvp.pl/36206450/28022018-godz1830 (od 10.58 minuty programu).

Nasi uczniowie i nauczyciele bardzo chętnie opowiadali zainteresowanym o szkole. Dodatkowo prezentowaliśmy się na scenie głównej. Niezdecydowani gimnazjaliści mogli skorzystać z fachowej pomocy doradców zawodowych z Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży.

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.