Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31

niepodlegla logo czyzew 2018

wykres czytelnictwa 2017 2018

styczeń 2018
indywidualnie klasy
  1. Natalia Sikora III Tż
  2. Izabela Choromańska III Tż
  3. Natalia Murawska III Tż
  1. III Tż
  2. III Ti/a
  3. III LO/ż
luty 2018
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera III LO
    Natalia Tyszko III LO
  2. Izabela Hilarczuk III LO
  3. Rafał Borowy III Tż
    Julia Jadczak III Tż
    Natalia Sikora III Tż
    Dorota Frąckiewicz III Tż
    Laura Murawska III LO
1. III LO
2. III Tż
3. IV Ta/ż
marzec 2018
indywidualnie klasy
  1. Julia Jadczak III Tż
  2. Izabela Choromańska III Tż
  3. Natalia Sikora III Tż
  1. III Tż
  2. IV Tż
  3. III LO
kwiecień 2018
indywidualnie klasy
  1. Rafał Borowy III Tż
  2. Izabela Choromańska III Tż
  3. Natalia Sikora III Tż
  1. III Tż
  2. III LO
  3. IVTż
maj 2018
indywidualnie klasy
  1. Rafał Borowy III Tż
  2. Izabela Choromańska III Tż
  3. Julia Jadczas III Tż
  1. III Tż
  2. III Ti/a
  3. II Ti/ż
grudzień 2017
indywidualnie klasy
  1. Mateusz Wawrzeńczuk III Ta
  2. Monika Ryszewska III LO
  3. Izabela Choromańska III Tż
    Laura Murawska III LO
    Magdalena Jasionowska II Tż
    Dawid Słowicki III LO
  1. III Ti/a
  2. III LO
  3. III Tż
listopad 2017
indywidualnie klasy
  1. Julia Jadczak III Tż
  2. Angelika Grodzka III LO
  3. Izabela Choromańska III Tż
  1. III LO
  2. II Tż
  3. IV Tż/ż
paźpaździernik 2017
indywidualnie klasy
  1. Rafał Borowy III Tż
  2. Julia Jadczak III Tż
    Izabela Choromańska III Tż
  3. Natalia Sikora III Tż
  1. III Tż
  2. II Ti
  3. III LO/ż
wrzesień 2017
indywidualnie klasy
  1. Rafał Borowy III Tż
  2. Izabela Choromańska II Tż
  3. Julia Jadczak III Tż
  1. III LO
  2. III Tż
  3. II Ti/ż
czerwiec 2017
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera II LO
  2. Rafał Borowy II Tż
  3. Izabela Choromańska II Tż
  1. II Tż
  2. II LO
  3. II Ti/a
maj 2017
indywidualnie klasy
  1. Magdalena Nieszczera I Ti
  2. Paulina Ponichtera II LO
  3. Laura Murawska II LO
  1. II LO
  2. II Tż
  3. II Ti/a
kwiecień 2017
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera II LO
    Rafał Borowy II Tż
  2. Aleksandra Sienicka I Ti
  3. Kinga Kempista II LO
  1. II LO
  2. I Ti
  3. I Tż
marzec 2017
indywidualnie klasy
  1. Angelika Grodzka II LO
  2. Angelika Młyńska III Tż
  3. Paulina Ponichtera II LO
  1. II LO
  2. II Tż
  3. III Tż
luty 2017
indywidualnie klasy
  1. Magdalena Nieszczera I Ti
  2. Natalia Kulesza III LO
  3. Angelika Grodzka II LO
  1. II LO
  2. III LO
  3. I Ti
styczeń 2017
indywidualnie klasy
  1. Sandra Lipińska IV Tż
  2. Hubert Kutyłowski II Ti
  3. Olga Biała III LO
  1. II Ti
  2. IV Tż
  3. III LO
grudzień 2016
indywidualnie klasy
  1. Renata Michalak II Tż
    Natalia Sikora II Tż
  2. Paulina Ponichtera II LO
    Karol Piekutowski II Tż
  3. Natalia Kulesza III LO
  1. II Tż
  2. III LO
  3. II LO
listopad 2016
indywidualnie klasy
  1. Anna Godlewska III Taż
  2. Paulina Ponichtera II LO
  3. Klaudia Słowicka III LO
  1. II LO
  2. II Tia
  3. III LO
październik 2016
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera II LO
    Klaudia Szulborska III LO
  2. Sandra Lipińska IV Tż
  3. Natalia Sikora II Tż
  1. III LO
  2. II LO
  3. I Ta
wrzesień 2016
indywidualnie klasy
  1. Natalia Kulesza III LO
    Klaudia Szulborska III LO
  2. Katarzyna Kempista III LO
    Rafał Borowy II Tż
    Izabela Choromańska II Tż
  3. Olga Biała III LO
    Klaudia Gołębiowska II Tż
  1. III LO
  2. II Tż
  3. II LO

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.