Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

Po raz kolejny nasi uczniowie skorzystali z zaproszenia Zespołu Szkół w Czyżewie i wzięli udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza Czyżewa. Rozgrywki miały miejsce 14 listopada i uczestniczyły w nim siatkarskie reprezentacje z każdej kategorii wiekowej (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna). Zawody odbywały się w formule „open”, prowadzone systemem „każdy z każdym”, a więc organizatorzy stworzyli możliwość konfrontacji różnych sposobów rozgrywania akcji i zdobywania nowych sportowych doświadczeń. Walka była bardzo zacięta, jednak w ostateczności drużyny z młodszych kategorii wiekowych musiały uznać wyższość swoich bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Trzeba natomiast przyznać, iż udział w turnieju był ciekawym doświadczeniem dla każdego z zespołów i dodatkową motywacją do dalszej pracy i podnoszenia siatkarskich umiejętności.

Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza Czyżewa:

Kategoria chłopców:

  1. I miejsce: ZSOiZ w Czyżewie
  2. II miejsce: Gimnazjum w Czyżewie
  3. III miejsce: SP w Czyżewie

Ktegoria dziewcząt:

  1. I miejsce: ZSOiZ w Czyżewie
  2. II miejsce: Gimnazjum w Czyżewie
  3. III miejsce: SP w Czyżewie

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.