Home

Dnia 23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbyło się zakończenie roku szkolnego. Na uroczystość przybyli uczniowie naszej szkoły oraz grono pedagogiczne wraz z dyrekcją: panią Alicją Bańkowską i Małgorzatą Czyżewską-Drozd. Wszyscy w tym dniu już czuli zbliżające się wakacje, bowiem uśmiechy nie schodziły nikomu z twarzy. Pani dyrektor Alicja Bańkowska z wielką przyjemnością ogłosiła rozpoczęcie uroczystości i przywitała znakomitych gości: szanownego księdza dziekana Eugeniusza Sochackiego, pana Jerzego Pakiełę – członka Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego, panią Burmistrz Czyżewa Annę Bogucką oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Dorotę Śliwińską. Szczególnie przywitała młodzież i nauczycieli, którzy byli bohaterami tego dnia, życząc im odpoczynku podczas wakacji, by wrócili do pracy z nową siłą. Podobne życzenia otrzymali od zaproszonych miłych nam gości. Uczniowie naszej szkoły w serdeczny sposób podziękowali dyrekcji, swoim wychowawcom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i gościom za wsparcie, wyrozumiałość, trud włożony w edukację, współpracę i ogromną cierpliwość.

Następnie pani dyrektor Alicja Bańkowska nagrodziła najlepszych uczniów naszej szkoły za to, że osiągnęli bardzo dobre i wysokie wyniki w nauce oraz byli aktywni na forum szkoły, biorąc udział w różnych projektach, przedstawieniach, konkursach i zawodach. Podziękowania skierowane zostały również do naszych nauczycieli opiekujących się tą młodzieżą. W szczególny sposób wyróżnieni zostali uczniowie najlepsi: Monika Ryszewska z klasy II LO oraz Natalia Wiśniewska z klasy II Technikum. Obie uczennice zostały nominowane do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok następny, a ponadto Monika Ryszewska do Stypendium Starosty Wysokomazowieckiego. Obie znalazły się również w gronie najlepszych - stypendystów Stypendium Burmistrza Czyżewa, do którego również nominowani zostali z tytułu najwyższych średnich:

  • Izabela Hilarczuk
  • Paulina Ponichtera
  • Julia Jadczak
  • Mateusz Wawrzeńczuk
  • Hubert Kutyłowski i tegoroczni absolwenci szkoły:
  • Paulina Tryniszewska
  • Klaudia Szulborska
  • Łukasz Zieliński
  • oraz Magdalena Kalinowska

Pani dyrektor ogłosiła też, że Uczennicą Roku wybraną przez uczniów i pracowników szkoły została Krystyna Garbowska a Uczniem Roku został Karol Piekutowski. Serdecznie gratulujemy.

Na zakończenie uroczystości mogliśmy obejrzeć krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów: Aleksandrę Sienicką, Rafała Borowego, Angelikę Grodzką, Angelikę Młyńską oraz Krzysztofa Koska pod opieką pani Anety Grądzkiej oraz obejrzeć film „Taki był rok szkolny 2016/2017” przygotowany przy pomocy pana Sebastiana Tyszko.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 styczeń 2018
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Data : 11 styczeń 2018
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Data : 22 styczeń 2018
23
Data : 23 styczeń 2018
24
Data : 24 styczeń 2018
25
Data : 25 styczeń 2018
26
Data : 26 styczeń 2018
28
Data : 28 styczeń 2018
29
Data : 29 styczeń 2018
30
Data : 30 styczeń 2018
31
Data : 31 styczeń 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.