Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Dnia 23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbyło się zakończenie roku szkolnego. Na uroczystość przybyli uczniowie naszej szkoły oraz grono pedagogiczne wraz z dyrekcją: panią Alicją Bańkowską i Małgorzatą Czyżewską-Drozd. Wszyscy w tym dniu już czuli zbliżające się wakacje, bowiem uśmiechy nie schodziły nikomu z twarzy. Pani dyrektor Alicja Bańkowska z wielką przyjemnością ogłosiła rozpoczęcie uroczystości i przywitała znakomitych gości: szanownego księdza dziekana Eugeniusza Sochackiego, pana Jerzego Pakiełę – członka Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego, panią Burmistrz Czyżewa Annę Bogucką oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Dorotę Śliwińską. Szczególnie przywitała młodzież i nauczycieli, którzy byli bohaterami tego dnia, życząc im odpoczynku podczas wakacji, by wrócili do pracy z nową siłą. Podobne życzenia otrzymali od zaproszonych miłych nam gości. Uczniowie naszej szkoły w serdeczny sposób podziękowali dyrekcji, swoim wychowawcom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i gościom za wsparcie, wyrozumiałość, trud włożony w edukację, współpracę i ogromną cierpliwość.

Następnie pani dyrektor Alicja Bańkowska nagrodziła najlepszych uczniów naszej szkoły za to, że osiągnęli bardzo dobre i wysokie wyniki w nauce oraz byli aktywni na forum szkoły, biorąc udział w różnych projektach, przedstawieniach, konkursach i zawodach. Podziękowania skierowane zostały również do naszych nauczycieli opiekujących się tą młodzieżą. W szczególny sposób wyróżnieni zostali uczniowie najlepsi: Monika Ryszewska z klasy II LO oraz Natalia Wiśniewska z klasy II Technikum. Obie uczennice zostały nominowane do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok następny, a ponadto Monika Ryszewska do Stypendium Starosty Wysokomazowieckiego. Obie znalazły się również w gronie najlepszych - stypendystów Stypendium Burmistrza Czyżewa, do którego również nominowani zostali z tytułu najwyższych średnich:

 • Izabela Hilarczuk
 • Paulina Ponichtera
 • Julia Jadczak
 • Mateusz Wawrzeńczuk
 • Hubert Kutyłowski i tegoroczni absolwenci szkoły:
 • Paulina Tryniszewska
 • Klaudia Szulborska
 • Łukasz Zieliński
 • oraz Magdalena Kalinowska

Pani dyrektor ogłosiła też, że Uczennicą Roku wybraną przez uczniów i pracowników szkoły została Krystyna Garbowska a Uczniem Roku został Karol Piekutowski. Serdecznie gratulujemy.

Na zakończenie uroczystości mogliśmy obejrzeć krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów: Aleksandrę Sienicką, Rafała Borowego, Angelikę Grodzką, Angelikę Młyńską oraz Krzysztofa Koska pod opieką pani Anety Grądzkiej oraz obejrzeć film „Taki był rok szkolny 2016/2017” przygotowany przy pomocy pana Sebastiana Tyszko.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.