Home

W nocy z 2 na 3 czerwca 2017 roku w ZSOiZ w Czyżewie odbyła się coroczna impreza o nazwie „Noc z językiem angielskim”. Jej celem jest popularyzacja znajomości języków obcych oraz zachęcanie gimnazjalistów do poznania oferty edukacyjnej naszej szkoły. Uczestnicy zgromadzili się o tej nietypowej porze, aby poczuć, że nauka języka angielskiego może być również wspaniałą zabawą i jednocześnie niezapomnianą przygodą. Uczniów nie trzeba przekonywać jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języka angielski, dlatego też chętnie wzięli udział w tego typu imprezie. Jej inicjatorami byli: pan Sebastian Tyszko i pan Jerzy Lisicki - nauczyciele tego języka w naszej szkole. Uczestnikami tego wydarzenia byli m.in. gimnazjaliści z Czyżewie i Zarąb Kościelnych oraz absolwenci szkoły. Na początku, wszyscy zostali gorąco powitani przez prowadzących tę imprezę. Poinformowani zostali też, jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa znajomość języków obcych.

Następnie gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy, które rywalizowały ze sobą w rożnych konkurencjach i zabawach przygotowanych przez naszych uczniów. Grupy zmierzyły się ze sobą m. in. w angielskiej wersji „ Jakiej to melodii?”, kalamburach i podchodach. Uczniowie mieli także okazje wziąć udział w dyskotece, oraz wykazać się umiejętnościami wokalnymi, gdyż zostało zorganizowane karaoke. W przerwie miedzy konkurencjami wyświetlono film w angielskiej wersji językowej. Po jego obejrzeniu, wszyscy mogli wziąć udział w grze interaktywnej „Kahoot”. Gdy emocje i wrażenia nieco opadły, uczestnicy spotkania odprężyli się przy kolejnym filmie w wersji angielskiej. Mimo oznak senności wszyscy wytrwali do końca spotkania.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2017
2
Data : 2 listopad 2017
3
Data : 3 listopad 2017
4
5
6
7
8
9
11
Data : 11 listopad 2017
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.