Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

2 czerwca 2017 roku uczniowie klasy I i II Technikum w zawodzie technik informatyk Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie uczestniczyli w największych targach gamingowych GOOD GAME WARSAW i organizowanym po raz pierwszy w Polsce WARSAW COMIC CON. W podwarszawskim Nadarzynie na młodzież czekało wiele atrakcji poprzez możliwość udziału w najlepszym w Europie festiwalu popkultury. Było to prawdziwe święto dla fanów seriali, komiksów i gier komputerowych zorganizowane w jednym miejscu. Odbyły się tam spotkania z największymi gwiazdami kina i telewizji, autorami oraz rysownikami, a także liczne konkursy, warsztaty i koncerty.

Uczestnicy targów mogli przechadzać się po Wiosce Fantastyki i podziwiać swoich ulubionych bohaterów, oglądać wielkie roboty, smoki i statki kosmiczne. Gwarantowała im to Strefa Gwiazd, w której pojawiali się aktorzy z seriali takich, jak Gra o tron czy Wikingowie. Nasi uczniowie mieli więc niepowtarzalną okazję, by spotkać się oko w oko z ulubionymi aktorami, zadać pytanie i porozmawiać na dowolny temat.

Następną atrakcją był Festiwal Cosplay. Polegał on na przebraniu się za konkretną postać z gry, serialu, komiksu czy książki. Cosplay to nie tylko przebranie, to także odgrywanie scenek, które odwzorują charakter danej postaci.

Kolejną atrakcją była strefa gier bez prądu, w której uczestnicy mogli zagrać, zarówno w najnowsze, jak i klasyczne gry planszowe.

Najwięcej atrakcji przygotowano jednak dla wielbicieli e-sportu poprzez organizację profesjonalnego turnieju Counter - Strike Global Offensive z eliminacjami on-line, w których wzięło udział około 6 tysięcy graczy z całego kraju. Najważniejsze jednak było to, że każdy uczestnik mógł zagrać w swoją ulubioną grę. Po dniu pełnym atrakcji uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni, wrócili do Czyżewa.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.