Home

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie dnia 14 maja 2017 r. odbył się VII Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Czyżewa, w którym spotkały się drużyny:

  1. „Orlęta” Czyżew
  2. „Strażacy” Czyżew
  3. „Absolwenci” ZSOiZ
  4. ZSOiZ Czyżew

W związku ze zgłoszeniem się do turnieju 4 drużyn, rozegrano go systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  • I m-ce – „Absolwenci” Czyżew
  • II m-ce – „Orlęta” Czyżew
  • III m-ce – „ZSOiZ” Czyżew
  • IV m-ce – „Strażacy” Czyżew

Turniej przebiegał w atmosferze zdrowej, sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play. Sędzią zawodów byli p. Sebastian Tyszko i p. Sławomir Kalupa, których wspomagali uczniowie ZSOiZ w Czyżewie. W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli uzupełnić straconą energię, posilając się ciepłym poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów klas gastronomicznych Technikum w Czyżewie pod okiem p. Małgorzaty Jaźwińskiej.

Na zakończenie Dyrektor ZSOiZ w Czyżewie Alicja Bańkowska dokonała wręczenia pamiątkowych pucharów i dyplomów zwycięzcom turnieju, życząc, by kontynuować w przyszłości tak cenna inicjatywę, dzięki której mieszkańcy naszej gminy mogą rozwijać swoje sportowe pasje.

Gratulujemy sukcesów zwycięskim drużynom, dziękujemy jednocześnie Pani Burmistrz Annie Boguckiej za ufundowanie wspaniałych pucharów. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby VII edycja Turnieju Piki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Czyżewa w stała się imprezą na stałe goszczącą w kalendarzu sportowym naszego miasta.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2017
2
Data : 2 listopad 2017
3
Data : 3 listopad 2017
4
5
6
7
8
9
11
Data : 11 listopad 2017
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.