Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

W dniach 22 – 23 kwietnia po raz kolejny odbyły się Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie, organizowane przez PODR w Szepietowie. Wydarzenie to dało możliwość zapoznania się z ofertami producentów materiału ogrodniczego i  szkółkarskiego, zakupienia drzew i krzewów owocowych jak też ozdobnych, a także roślin, sadzonek, rozsad, cebul oraz nasion. Odbyły się także prezentacje sprzętu ogrodniczego, narzędzi, środków do ochrony i uprawy roślin.

Jak co roku, nie zabrakło wśród wystawców reprezentantów naszej szkoły. Chociaż targi z nazwy są wiosenne, w tym roku powitała nas niemal zimowa aura i wichura iście jak wiatr halny. Nie pozwoliła nam ona rozstawić namiotu, w którym chcieliśmy gościć zwiedzających, wzorem roku poprzedniego, reklamując szkołę poprzez drobne wypieki cukiernicze. Tym razem zaprezentowaliśmy naszą szkołę przez wspaniały występ uczniów w synchronicznym pokazie kelnerskim. Goście targów, mimo przenikliwego zimna, nagrodzili brawami „tańczących kelnerów”, którzy zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu obsługi kelnerskiej. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem p. wicedyrektor M. Czyżewskiej – Drozd, która wraz z p. A. Piotrowską i p. S. Tyszką czuwała nad występami, przy okazji ratując zastawę stołową z obrusami przed odlotem. Na koniec Rafał Borowy zaprezentował monolog oparty na fragmencie „Konopielki” Edwarda Redlińskiego. Wykonany brawurowo monolog spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów.

Nasze przekąski: ciasteczka kruche z ziarnami słonecznika i siemienia lnianego, muffinki jabłkowo - cynamonowe, krakersy i paluchy krucho - drożdżowe cieszyły się popularnością, a występy uczniów zaprezentowały szkołę z jak najlepszej strony.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.