Home

W dniach 22 – 23 kwietnia po raz kolejny odbyły się Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie, organizowane przez PODR w Szepietowie. Wydarzenie to dało możliwość zapoznania się z ofertami producentów materiału ogrodniczego i  szkółkarskiego, zakupienia drzew i krzewów owocowych jak też ozdobnych, a także roślin, sadzonek, rozsad, cebul oraz nasion. Odbyły się także prezentacje sprzętu ogrodniczego, narzędzi, środków do ochrony i uprawy roślin.

Jak co roku, nie zabrakło wśród wystawców reprezentantów naszej szkoły. Chociaż targi z nazwy są wiosenne, w tym roku powitała nas niemal zimowa aura i wichura iście jak wiatr halny. Nie pozwoliła nam ona rozstawić namiotu, w którym chcieliśmy gościć zwiedzających, wzorem roku poprzedniego, reklamując szkołę poprzez drobne wypieki cukiernicze. Tym razem zaprezentowaliśmy naszą szkołę przez wspaniały występ uczniów w synchronicznym pokazie kelnerskim. Goście targów, mimo przenikliwego zimna, nagrodzili brawami „tańczących kelnerów”, którzy zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu obsługi kelnerskiej. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem p. wicedyrektor M. Czyżewskiej – Drozd, która wraz z p. A. Piotrowską i p. S. Tyszką czuwała nad występami, przy okazji ratując zastawę stołową z obrusami przed odlotem. Na koniec Rafał Borowy zaprezentował monolog oparty na fragmencie „Konopielki” Edwarda Redlińskiego. Wykonany brawurowo monolog spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów.

Nasze przekąski: ciasteczka kruche z ziarnami słonecznika i siemienia lnianego, muffinki jabłkowo - cynamonowe, krakersy i paluchy krucho - drożdżowe cieszyły się popularnością, a występy uczniów zaprezentowały szkołę z jak najlepszej strony.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2017
2
Data : 2 listopad 2017
3
Data : 3 listopad 2017
4
5
6
7
8
9
11
Data : 11 listopad 2017
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.