Home

Dzień 4 września 2016r. był dniem, w którym Powiat Wysokomazowiecki obchodził swoje 150-lecie. Dlatego też i nasza szkoła wzięła udział w tym święcie. Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie przygotowali program artystyczny pod kierunkiem p. Sebastiana Tyszko, p. Anety Piotrowskiej, p. Anety Grądzkiej oraz p. D. Zdrojewskiego i p. Tadeusza Wojno.  Uczniowie zaprezentowali cały przekrój swoich talentów wokalnych, aktorskich, kabaretowych i tanecznych.

Do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu naszych uczniów i absolwentów zaprosił zarówno główny prowadzący - Maciej Smoliński, jak i nasz szkolny konferansjer Rafał Borowy.

Przed zgromadzoną publicznością Paulina Ponichtera i Karol Płocha (absolwent naszej szkoły) pięknie zatańczyli walc wiedeński. Natomiast Natalia Kulesza przezabawnie wygłosiła słynny monolog Hanki Bielickiej „Nie przeproszę”. Piosenkę Grażyny Łobaszewskiej „ Czas nas uczy pogody” usłyszeliśmy we wspaniałym wykonaniu Anity Kulik, by następnie obejrzeć skecz „Niemieckie siatkareczki”. W skeczu tym komediowe talenty zaprezentowali Łukasz Gniazdowski, Adrian Godlewski, Marcin Murawski oraz gościnnie Hubert Kutyłowski. Parodię piosenki Formacji Nieżywych Schabuf „Chciałabym chciała” usłyszeliśmy w żartobliwym wykonaniu Krystyny Garbowskiej i Krzysztofa Koska. W śpiewający sposób  chłopcy z technikum informatycznego chcieli zachęcić do nauki w tym zawodzie płeć piękną . Na zakończenie naszej części artystycznej absolwentka Michalina Pieńkowska pięknie zaśpiewała piosenkę „Powróćmy jak za dawnych lat” – dedykowaną wszystkim przyjaciołom szkoły. Występy czyżewskiej młodzieży spotkały się z ciepłym przyjęciem i zostały nagrodzone zasłużonymi brawami . 

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2017
2
Data : 2 listopad 2017
3
Data : 3 listopad 2017
4
5
6
7
8
9
11
Data : 11 listopad 2017
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.