Home

rekrutacja 2018/2019

Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W środę 15 marca 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie wzięli udział w nagraniach do telewizyjnego programu - Koło Fortuny. Zwiedzanie kulis programu i spotkanie z prowadzącymi, zrekompensowało nam długie nagrania w studio. Wzięliśmy udział w nagraniu czterech odcinków, w tym odcinka świątecznego, w którym jako zawodnicy wystąpiły gwiazdy serialu „Barwy szczęścia”. Uczniowie mieli okazję poznać znanych z serialu aktorów: Monikę Dryl, Natalię Zambrzycką i Marka Molaka.

Jako prowadzący wystąpił Rafał Brzozowski (muzyk znany m. in. z piosenki „Tak Blisko”), a partnerowała mu Izabella Krzan (Miss Polonia 2016). Na atmosferę programu duży wpływ miała płynąca na żywo muzyka.

Mogliśmy z bliska zobaczyć także tajniki telewizji. Okazało się, że studio telewizyjne jest przestronne, nowoczesne, i nie przytłaczające swoją wielkością. Jednocześnie widok wielu kamer, kabli na podłodze i prostej scenografii oraz pozytywne nastawienie ekipy skracało dystans i sprawiało wrażenie telewizji bardziej przyjaznej i bliższej widzowi.

Naszą rolą, jako publiczności, było wspieranie uczestników. Publiczność żywiołowo reagowała na przebieg wydarzeń. Były oklaski i owacje na stojąco, a gdy uczestnik nie zgadł, pojawiały sie także jęki zawodu.

Program kręcony był dość sprawnie, bez długich przerw między ujęciami. Widać było, że ekipa jest zgrana i rozumie się bez zbędnych słów. Po nagraniu znaleźliśmy czas na zdjęcia z prowadzącymi i chwilę rozmowy. Ten wyjazd był ciekawym doświadczeniem dla nas wszystkich.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
Data : 3 kwiecień 2018
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Data : 25 kwiecień 2018
26
28
29
30
Data : 30 kwiecień 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.