Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W nocy z 2 na 3 lutego 2018 roku w ZSOiZ w Czyżewie odbyła się coroczna impreza o nazwie „Noc z językiem angielskim”. Inicjatorami akcji byli nauczyciele pan Sebastian Tyszko i pan Jerzy Lisicki, natomiast opiekunem została pani Aneta Piotrowska.

Celem imprezy jest popularyzacja znajomości języków obcych oraz zachęcenie uczniów do zgłębiania znajomości języka angielskiego. Udział w nietypowej lekcji angielskiego wzięli uczniowie, gimnazjaliści z Czyżewa oraz absolwenci naszej szkoły. Uczestnicy zgromadzili się o tej nietypowej porze, aby poczuć, że nauka może być również wspaniałą zabawą i jednocześnie niezapomnianą przygodą. Uczniów nie trzeba przekonywać do tego, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języka angielskiego, dlatego też chętnie wzięli udział w tego typu imprezie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00. Na początku wszyscy zostali gorąco powitani przez prowadzących tę imprezę. Poinformowani zostali też, jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa znajomość języków obcych.

Następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy, które rywalizowały ze sobą w rożnych konkurencjach i zabawach przygotowanych przez uczniów ZSOiZ. Grupy zmierzyły się ze sobą m. in. w angielskiej wersji konkursu „ Jaka to melodia?”, kalamburach i podchodach językowych. Nocne łamigłówki językowe okazały się trudne, ale ostatecznie wszyscy poradzili sobie z zadaniami.

Uczniowie mieli okazję aby wykazać się umiejętnościami wokalnymi podczas karaoke. Śpiewając najnowsze przeboje, szlifowali swoją wymowę. W przerwie miedzy konkurencjami wyświetlono filmy w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Mimo oznak senności wszyscy wytrwali do końca spotkania do godziny 7 rano.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.