Home

rekrutacja 2018/2019

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Słowa ks. Jana Twardowskiego „to że Read More
Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego” obfituje Read More
Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Kurs baristyczny

Kurs baristyczny

W dniach 24 – 25 marca w Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

W nocy z 2 na 3 lutego 2018 roku w ZSOiZ w Czyżewie odbyła się coroczna impreza o nazwie „Noc z językiem angielskim”. Inicjatorami akcji byli nauczyciele pan Sebastian Tyszko i pan Jerzy Lisicki, natomiast opiekunem została pani Aneta Piotrowska.

Celem imprezy jest popularyzacja znajomości języków obcych oraz zachęcenie uczniów do zgłębiania znajomości języka angielskiego. Udział w nietypowej lekcji angielskiego wzięli uczniowie, gimnazjaliści z Czyżewa oraz absolwenci naszej szkoły. Uczestnicy zgromadzili się o tej nietypowej porze, aby poczuć, że nauka może być również wspaniałą zabawą i jednocześnie niezapomnianą przygodą. Uczniów nie trzeba przekonywać do tego, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języka angielskiego, dlatego też chętnie wzięli udział w tego typu imprezie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00. Na początku wszyscy zostali gorąco powitani przez prowadzących tę imprezę. Poinformowani zostali też, jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa znajomość języków obcych.

Następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy, które rywalizowały ze sobą w rożnych konkurencjach i zabawach przygotowanych przez uczniów ZSOiZ. Grupy zmierzyły się ze sobą m. in. w angielskiej wersji konkursu „ Jaka to melodia?”, kalamburach i podchodach językowych. Nocne łamigłówki językowe okazały się trudne, ale ostatecznie wszyscy poradzili sobie z zadaniami.

Uczniowie mieli okazję aby wykazać się umiejętnościami wokalnymi podczas karaoke. Śpiewając najnowsze przeboje, szlifowali swoją wymowę. W przerwie miedzy konkurencjami wyświetlono filmy w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Mimo oznak senności wszyscy wytrwali do końca spotkania do godziny 7 rano.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
Data : 4 maj 2018
5
Data : 5 maj 2018
6
Data : 6 maj 2018
7
Data : 7 maj 2018
8
Data : 8 maj 2018
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
31
Data : 31 maj 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.