Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

„Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości.
I rozumniejsze od rozumu.”
Leopold Staff

Studniówka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego ucznia szkoły średniej. To dzień, na który młodzi ludzie czekają i starannie się do niego przygotowują. Odświętne szaty i odpowiednio dobrane fryzury świadczą o szczególnym charakterze tego spotkania. Bal maturzystów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie odbył się w dniu 27 stycznia 2018 r. w „Arkadii” w Ciechanowcu. O godzinie 19:00 całą uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów klas maturalnych wraz z osobami towarzyszącymi. Poloneza poprowadziła tradycyjnie dyrektor ZSOiZ w Czyżewie – p. Alicja Bańkowska, a w kolejnych parach młodzież wiedli wychowawcy – p. Izabela Dembińska i p. Sebastian Tyszko. Po jego zakończeniu pani dyrektor otworzyła przemową część oficjalną; przywołując wspomnienie własnej studniówki życzyła, aby tak jak jej – studniówka Anno Domini 2018 pozostała najpiękniejszym wspomnieniem naszej młodości. Głos zabrali również goście m. in. ksiądz Krzysztof Szakiel, przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSOiZ w Czyżewie pani Dorota Śliwińska oraz przedstawiciele rodziców zgromadzonych maturzystów. Każda przemowa wyrażona była ciepłym słowem dodającym nam otuchy i siły do uzyskania jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości. Po wysłuchaniu pięknych życzeń nadszedł czas na ważną część tego balu, którą było wręczenie kwiatów przez maturzystów w ramach podziękowania za trud włożony w wychowanie oraz wykształcenie i przygotowanie nas do najważniejszego egzaminu w naszym życiu. Do kwiatów jako wyraz wdzięczności załączyliśmy przepięknego husarskiego poloneza pokazowego, przygotowanego przez panią Izabelę Dembińską, który zakończył część oficjalną. Wszyscy zasiedliśmy za stoły i mogliśmy cieszyć się tą piękną chwilą oraz bawić się do białego rana.

Studniówka okazała się udana, nie tylko dla nas - uczniów, ale również dla wszystkich zaproszonych gości i rodziców. Możemy z pewnością powiedzieć, że będziemy chętnie wracać myślami do tamtych wspaniałych chwil. Tak więc, jak mówi stare przysłowie „Studniówka udana, matura zdana” - wszyscy maturzyści mają nadzieję, że egzaminy upłyną im równie szybko i przyjemnie jak studniówka. Każdy z nas otrzyma satysfakcjonujące ich wyniki, dzięki którym dostanie się na wymarzoną uczelnię, aby kontynuować naukę na studiach wyższych.

Maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.