Home

rekrutacja 2018/2019

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Słowa ks. Jana Twardowskiego „to że Read More
Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego” obfituje Read More
Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Kurs baristyczny

Kurs baristyczny

W dniach 24 – 25 marca w Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

„Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości.
I rozumniejsze od rozumu.”
Leopold Staff

Studniówka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego ucznia szkoły średniej. To dzień, na który młodzi ludzie czekają i starannie się do niego przygotowują. Odświętne szaty i odpowiednio dobrane fryzury świadczą o szczególnym charakterze tego spotkania. Bal maturzystów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie odbył się w dniu 27 stycznia 2018 r. w „Arkadii” w Ciechanowcu. O godzinie 19:00 całą uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów klas maturalnych wraz z osobami towarzyszącymi. Poloneza poprowadziła tradycyjnie dyrektor ZSOiZ w Czyżewie – p. Alicja Bańkowska, a w kolejnych parach młodzież wiedli wychowawcy – p. Izabela Dembińska i p. Sebastian Tyszko. Po jego zakończeniu pani dyrektor otworzyła przemową część oficjalną; przywołując wspomnienie własnej studniówki życzyła, aby tak jak jej – studniówka Anno Domini 2018 pozostała najpiękniejszym wspomnieniem naszej młodości. Głos zabrali również goście m. in. ksiądz Krzysztof Szakiel, przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSOiZ w Czyżewie pani Dorota Śliwińska oraz przedstawiciele rodziców zgromadzonych maturzystów. Każda przemowa wyrażona była ciepłym słowem dodającym nam otuchy i siły do uzyskania jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości. Po wysłuchaniu pięknych życzeń nadszedł czas na ważną część tego balu, którą było wręczenie kwiatów przez maturzystów w ramach podziękowania za trud włożony w wychowanie oraz wykształcenie i przygotowanie nas do najważniejszego egzaminu w naszym życiu. Do kwiatów jako wyraz wdzięczności załączyliśmy przepięknego husarskiego poloneza pokazowego, przygotowanego przez panią Izabelę Dembińską, który zakończył część oficjalną. Wszyscy zasiedliśmy za stoły i mogliśmy cieszyć się tą piękną chwilą oraz bawić się do białego rana.

Studniówka okazała się udana, nie tylko dla nas - uczniów, ale również dla wszystkich zaproszonych gości i rodziców. Możemy z pewnością powiedzieć, że będziemy chętnie wracać myślami do tamtych wspaniałych chwil. Tak więc, jak mówi stare przysłowie „Studniówka udana, matura zdana” - wszyscy maturzyści mają nadzieję, że egzaminy upłyną im równie szybko i przyjemnie jak studniówka. Każdy z nas otrzyma satysfakcjonujące ich wyniki, dzięki którym dostanie się na wymarzoną uczelnię, aby kontynuować naukę na studiach wyższych.

Maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 221 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
Data : 4 maj 2018
5
Data : 5 maj 2018
6
Data : 6 maj 2018
7
Data : 7 maj 2018
8
Data : 8 maj 2018
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
31
Data : 31 maj 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.