Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

"Młoda krew ratuje życie" – to hasło towarzyszy ZSOiZ w Czyżewie od ponad dekady. Zmieniają się uczniowie: jedni kończą, inni rozpoczynają naukę w naszych murach, ale nie zmienia się zapał, aby pomagać innym i dzielić się tym, co najcenniejsze.

W dniu 28 listopada bieżącego roku odwiedziła szkołę średnią w Czyżewie ekipa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku (Rejonowego Oddziału w Łomży). I tym razem młodzież i kadra nie zawiodła. Donacji poddało się około dwudziestu pełnoletnich uczniów naszej szkoły, niektórzy z nich nie pierwszy raz. W akcji wzięła także udział dyrektor szkoły, p. Alicja Bańkowska. Stosunkowo liczną grupę wśród uczniów stanowili nowicjusze. Każdy z nich musiał wypełnić ankietę dotyczącą stanu zdrowia, następnie poddać się badaniu lekarskiemu i dopiero po pozytywnej decyzji pani doktor można było oddać 450ml krwi. Kilka dni wcześniej zorganizowałam dla uczniów spotkanie, na którym podałam najważniejsze informacje dotyczące przygotowania się do zabiegu oraz zachowania po nim. Dzięki pomocy uczniów klasy III LO została również przygotowana gazetka o honorowym krwiodawstwie, a także ogłoszenia dotyczące terminu akcji, które pojawiły się w strategicznych miejscach Czyżewa i okolic. Dzięki nim do akcji dołączyły również osoby nie związane ze szkołą. Tegoroczni krwiodawcy oczywiście mogli liczyć na świeżo parzoną kawkę serwowaną przez najmłodsze uczennice naszej społeczności (dziewczyny z klasy I Ti).

Jako opiekun Szkolnego Klubu HDK pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanych w akcję oddawania krwi. BRAWO WY! ;-)

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.