Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

W dniu 26 października bieżącego roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbył się IX Gminny Konkurs Wiedzy Historycznej pod patronatem Burmistrza Czyżewa. W tym roku tematykę konkursu określało hasło: "Burzliwe dzieje Księstwa Warszawskiego. Napoleon a sprawa polska" w nawiązaniu do 210 rocznicy powstania Księstwa Warszawskiego. W związku z reformą edukacji w konkursie po raz pierwszy udział wzięli uczniowie szkół podstawowych.

Konkurs był podzielony na dwa etapy. W trakcie pierwszego z nich uczestnicy wypełniali egzamin złożony z 27 pytań w formie zarówno otwartej, jak i zamkniętej. W drugim etapie, finałowym, udział wzięło sześć osób z najwyższym wynikiem. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom, a także książkę pod tytułem: "Łowcy skarbów", napisaną przez Ryszarda Wójcika.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 11 listopada, podczas uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Przedstawia się ono następująco:

  • I miejsce Dawid Słowicki – ZSOiZ w Czyżewie
  • II miejsce Anna Rogalska – SP w Rosochatem Kościelnym
  • II miejsce Angelika Młyńska – ZSOiZ w Czyżewie
  • III miejsce Olga Filipczyńska – SP w Rosochatem Kościelnym
  • III miejsce Mateusz Wawrzeńczuk – ZSOiZ w Czyżewie
  • III miejsce Weronika Kalinowska – SP w Rosochatem Kościelnym

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.