Home

Cyprian Kamil Norwid napisał: Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce.

To motto przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej, w ZSOiZ w Czyżewie w dniu 12 października. Podczas uroczystego apelu obecni byli zaproszeni goście: Wicestarosta Wysokomazowiecki pan Leszek Gruchała, Burmistrz Czyżewa pani Anna Bogucka, proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Czyżewie ksiądz dziekan Eugeniusz Sochacki oraz przewodnicząca Rady Rodziców – p. Dorota Śliwińska. Na wstępie pani dyrektor Alicja Bańkowska podziękowała nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę na rzecz szkoły. Wyraziła swoją wdzięczność za sumienną i rzetelną pracę. Życzyła radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie nauczyciele zostawiają swoje serce, swój umysł i swoje siły. Wraz z życzeniami wręczyła także nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: pani Małgorzata Czyżewska – Drozd, pani Aneta Piotrowska, pani Małgorzata Biała, pan Jerzy Lisicki, pan Adam Świderski, pan Ludwik Zaremba, pan Tadeusz Wojno, pan Dariusz Zdrojewski oraz pani Małgorzata Dmochowska i pani Anna Płocha.

Również Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego uhonorował pracowników naszej szkoły, a mianowicie Nagrodę Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego otrzymała pani dyrektor Alicja Bańkowska oraz pani Małgorzata Jaźwińska. Wraz z wyróżnieniami i kwiatami w stronę kadry pedagogicznej naszej szkoły oraz pracowników popłynęło ze strony gości, rodziców i uczniów wiele ciepłych słów podziękowań i życzeń. Serdecznie gratulujemy jeszcze raz wszystkim wyróżnionym.

Uczniowie ZSOiZ w Czyżewie swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy wyrazili poprzez piękny program artystyczny. Pokazali, jak przebiega wywiadówka z panią od języka polskiego oraz wysunęli, z przymrużeniem oka, swoje nowe żądania, by lekcje trwały 5 minut a na przerwach były rozdawane ciasteczka… Uczennice z klasy II Technikum swoim śpiewem wprowadziły w radosną atmosferę świętowania z okazji Dnia Komisji Narodowej. Nie można pominąć kabaretowego wystąpienia ucznia klasy III LO, który zaśpiewał, że „ Każdy uczyć może, trochę lepiej lub trochę gorzej…”

Na zakończenie uroczystości dla dyrekcji, wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: muzyczne podziękowanie wyśpiewał absolwent naszej szkoły Tomasz Winecki.

W tak uroczystym dniu na sztandar szkoły złożyli ślubowanie uczniowie klasy I. Serdecznie witamy ich w naszej społeczności szkolnej i życzymy samych sukcesów w drodze zdobywania wiedzy, którą przekazują Wam nasi wspaniali nauczyciele.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 styczeń 2018
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Data : 11 styczeń 2018
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Data : 22 styczeń 2018
23
Data : 23 styczeń 2018
24
Data : 24 styczeń 2018
25
Data : 25 styczeń 2018
26
Data : 26 styczeń 2018
28
Data : 28 styczeń 2018
29
Data : 29 styczeń 2018
30
Data : 30 styczeń 2018
31
Data : 31 styczeń 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.