Home

rekrutacja 2018/2019

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Słowa ks. Jana Twardowskiego „to że Read More
Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego” obfituje Read More
Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Kurs baristyczny

Kurs baristyczny

W dniach 24 – 25 marca w Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Cyprian Kamil Norwid napisał: Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce.

To motto przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej, w ZSOiZ w Czyżewie w dniu 12 października. Podczas uroczystego apelu obecni byli zaproszeni goście: Wicestarosta Wysokomazowiecki pan Leszek Gruchała, Burmistrz Czyżewa pani Anna Bogucka, proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Czyżewie ksiądz dziekan Eugeniusz Sochacki oraz przewodnicząca Rady Rodziców – p. Dorota Śliwińska. Na wstępie pani dyrektor Alicja Bańkowska podziękowała nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę na rzecz szkoły. Wyraziła swoją wdzięczność za sumienną i rzetelną pracę. Życzyła radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie nauczyciele zostawiają swoje serce, swój umysł i swoje siły. Wraz z życzeniami wręczyła także nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: pani Małgorzata Czyżewska – Drozd, pani Aneta Piotrowska, pani Małgorzata Biała, pan Jerzy Lisicki, pan Adam Świderski, pan Ludwik Zaremba, pan Tadeusz Wojno, pan Dariusz Zdrojewski oraz pani Małgorzata Dmochowska i pani Anna Płocha.

Również Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego uhonorował pracowników naszej szkoły, a mianowicie Nagrodę Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego otrzymała pani dyrektor Alicja Bańkowska oraz pani Małgorzata Jaźwińska. Wraz z wyróżnieniami i kwiatami w stronę kadry pedagogicznej naszej szkoły oraz pracowników popłynęło ze strony gości, rodziców i uczniów wiele ciepłych słów podziękowań i życzeń. Serdecznie gratulujemy jeszcze raz wszystkim wyróżnionym.

Uczniowie ZSOiZ w Czyżewie swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy wyrazili poprzez piękny program artystyczny. Pokazali, jak przebiega wywiadówka z panią od języka polskiego oraz wysunęli, z przymrużeniem oka, swoje nowe żądania, by lekcje trwały 5 minut a na przerwach były rozdawane ciasteczka… Uczennice z klasy II Technikum swoim śpiewem wprowadziły w radosną atmosferę świętowania z okazji Dnia Komisji Narodowej. Nie można pominąć kabaretowego wystąpienia ucznia klasy III LO, który zaśpiewał, że „ Każdy uczyć może, trochę lepiej lub trochę gorzej…”

Na zakończenie uroczystości dla dyrekcji, wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: muzyczne podziękowanie wyśpiewał absolwent naszej szkoły Tomasz Winecki.

W tak uroczystym dniu na sztandar szkoły złożyli ślubowanie uczniowie klasy I. Serdecznie witamy ich w naszej społeczności szkolnej i życzymy samych sukcesów w drodze zdobywania wiedzy, którą przekazują Wam nasi wspaniali nauczyciele.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 303 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
Data : 4 maj 2018
5
Data : 5 maj 2018
6
Data : 6 maj 2018
7
Data : 7 maj 2018
8
Data : 8 maj 2018
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
31
Data : 31 maj 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.