Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Cyprian Kamil Norwid napisał: Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce.

To motto przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej, w ZSOiZ w Czyżewie w dniu 12 października. Podczas uroczystego apelu obecni byli zaproszeni goście: Wicestarosta Wysokomazowiecki pan Leszek Gruchała, Burmistrz Czyżewa pani Anna Bogucka, proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Czyżewie ksiądz dziekan Eugeniusz Sochacki oraz przewodnicząca Rady Rodziców – p. Dorota Śliwińska. Na wstępie pani dyrektor Alicja Bańkowska podziękowała nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za pracę na rzecz szkoły. Wyraziła swoją wdzięczność za sumienną i rzetelną pracę. Życzyła radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie nauczyciele zostawiają swoje serce, swój umysł i swoje siły. Wraz z życzeniami wręczyła także nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: pani Małgorzata Czyżewska – Drozd, pani Aneta Piotrowska, pani Małgorzata Biała, pan Jerzy Lisicki, pan Adam Świderski, pan Ludwik Zaremba, pan Tadeusz Wojno, pan Dariusz Zdrojewski oraz pani Małgorzata Dmochowska i pani Anna Płocha.

Również Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego uhonorował pracowników naszej szkoły, a mianowicie Nagrodę Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego otrzymała pani dyrektor Alicja Bańkowska oraz pani Małgorzata Jaźwińska. Wraz z wyróżnieniami i kwiatami w stronę kadry pedagogicznej naszej szkoły oraz pracowników popłynęło ze strony gości, rodziców i uczniów wiele ciepłych słów podziękowań i życzeń. Serdecznie gratulujemy jeszcze raz wszystkim wyróżnionym.

Uczniowie ZSOiZ w Czyżewie swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy wyrazili poprzez piękny program artystyczny. Pokazali, jak przebiega wywiadówka z panią od języka polskiego oraz wysunęli, z przymrużeniem oka, swoje nowe żądania, by lekcje trwały 5 minut a na przerwach były rozdawane ciasteczka… Uczennice z klasy II Technikum swoim śpiewem wprowadziły w radosną atmosferę świętowania z okazji Dnia Komisji Narodowej. Nie można pominąć kabaretowego wystąpienia ucznia klasy III LO, który zaśpiewał, że „ Każdy uczyć może, trochę lepiej lub trochę gorzej…”

Na zakończenie uroczystości dla dyrekcji, wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: muzyczne podziękowanie wyśpiewał absolwent naszej szkoły Tomasz Winecki.

W tak uroczystym dniu na sztandar szkoły złożyli ślubowanie uczniowie klasy I. Serdecznie witamy ich w naszej społeczności szkolnej i życzymy samych sukcesów w drodze zdobywania wiedzy, którą przekazują Wam nasi wspaniali nauczyciele.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 298 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.