Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W dniach 7-8 października po raz kolejny odbyły się Jesienne Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie" oraz Targi Leśne "Las i my", organizowane przez PODR w Szepietowie. Na odwiedzających czekały stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroką ofertę cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów. Zwiedzający mogli zasięgnąć porady, jak wzmocnić i zabezpieczyć rośliny przed zimą. Ekspozycję targową uzupełniła szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodniczą. Była to największa impreza ogrodnicza w województwie podlaskim.

Jak co roku, nie zabrakło wśród wystawców reprezentantów naszej szkoły. Choć pogoda nas nie rozpieszczała, nasi uczniowie reklamowali Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. W naszym namiocie wystawowym dużym powodzeniem cieszyły drobne wypieki - ciasteczka owsiane z żurawiną i muffinki waniliowo-cytrynowe. Pomimo deszczowej pogody młodzież wspaniale zaprezentowała się w Synchronicznym Pokazie Kelnerskim. Uczniowie klasy III i IV Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pokazali swoje umiejętności obsługi konsumentów w 8 osobowym zespole w rytm nowoczesnej muzyki.

Swoje zdolności wokalne zaprezentowała Natalia Skupiewska- uczennica klasy II Technikum w ZSOiZ w piosenkach: „Chcę tu zostać” zespołu Farba i „Bumerang” Ewy Farny. Rafał Borowy zaprezentował monolog oparty na fragmencie „Konopielki” Edwarda Redlińskiego, podlaskiego pisarza. Wykonany brawurowo monolog spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem p. wicedyrektor M. Czyżewskiej – Drozd, która wraz z p. A. Piotrowską i p. S. Tyszko czuwała nad występami.

Nasza młodzież kolejny raz nie zawiodła i pokazała szkołę z jak najlepszej strony.

Do zobaczenia za rok!

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.