Home

rekrutacja 2018/2019

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Słowa ks. Jana Twardowskiego „to że Read More
Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego” obfituje Read More
Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Kurs baristyczny

Kurs baristyczny

W dniach 24 – 25 marca w Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

W dniach 7-8 października po raz kolejny odbyły się Jesienne Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie" oraz Targi Leśne "Las i my", organizowane przez PODR w Szepietowie. Na odwiedzających czekały stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroką ofertę cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów. Zwiedzający mogli zasięgnąć porady, jak wzmocnić i zabezpieczyć rośliny przed zimą. Ekspozycję targową uzupełniła szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodniczą. Była to największa impreza ogrodnicza w województwie podlaskim.

Jak co roku, nie zabrakło wśród wystawców reprezentantów naszej szkoły. Choć pogoda nas nie rozpieszczała, nasi uczniowie reklamowali Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. W naszym namiocie wystawowym dużym powodzeniem cieszyły drobne wypieki - ciasteczka owsiane z żurawiną i muffinki waniliowo-cytrynowe. Pomimo deszczowej pogody młodzież wspaniale zaprezentowała się w Synchronicznym Pokazie Kelnerskim. Uczniowie klasy III i IV Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pokazali swoje umiejętności obsługi konsumentów w 8 osobowym zespole w rytm nowoczesnej muzyki.

Swoje zdolności wokalne zaprezentowała Natalia Skupiewska- uczennica klasy II Technikum w ZSOiZ w piosenkach: „Chcę tu zostać” zespołu Farba i „Bumerang” Ewy Farny. Rafał Borowy zaprezentował monolog oparty na fragmencie „Konopielki” Edwarda Redlińskiego, podlaskiego pisarza. Wykonany brawurowo monolog spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem p. wicedyrektor M. Czyżewskiej – Drozd, która wraz z p. A. Piotrowską i p. S. Tyszko czuwała nad występami.

Nasza młodzież kolejny raz nie zawiodła i pokazała szkołę z jak najlepszej strony.

Do zobaczenia za rok!

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 300 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
Data : 4 maj 2018
5
Data : 5 maj 2018
6
Data : 6 maj 2018
7
Data : 7 maj 2018
8
Data : 8 maj 2018
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
31
Data : 31 maj 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.