Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W dniach 26 stycznia oraz 01 i 02 lutego w naszej szkole pomimo ferii nauczyciele intensywnie pracowali. Rozpoczęła się bowiem realizacja zadań zaplanowanych w projekcie „Nowa jakość szkolenia zawodowego”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014- 2020.

Liderem projektu jest Fundacja „Okno na Wschód”. Szkoła jako beneficjent objęta została kompleksowymi działaniami, wśród których znalazły się szkolenia nauczycieli. Partnerem projektu jest Uniwersytet w Białymstoku, którego zadaniem jest właśnie przeprowadzenie szkoleń kadry pedagogicznej ZSOiZ. Rozpoczęte w ferie szkolenia obejmują moduł I – „Nauczyciel w świecie komunikacji i współpracy z innymi”. Zajęcia z gronem pedagogicznym prowadzi doświadczona kadra dydaktyczna wydziału Pedagogiki i Psychologii: dr hab. prof. UwB Janina Uszyńska – Jarmoc, dr. Joanna Borowik, dr Beata Kunat oraz dr Katarzyna Winiecka.

Szkolenia metodą warsztatową przebiegają bardzo intensywnie: nauczyciele w grupach poznają różne metody i techniki pracy w szkole, otwierające i usprawniające komunikację z uczniami a także z osobami współpracującymi w procesach dydaktycznych. Nauczyciele w ich efekcie mogą rozwinąć swoją kreatywność a także nauczyć się odkrywać i rozwijać kreatywność uczniów.

Następne moduły szkoleniowe: „Metoda eksperymentu naukowego w edukacji” oraz „Kompetencje TIK w edukacji” zrealizowane zostaną do końca roku szkolnego. Dzięki nim nasi nauczyciele usprawnią i unowocześnią swój warsztat pracy a tym samym zapewnią nową jakość kształcenia w szkole – kształcenia nie tylko zawodowego.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.