Home

rekrutacja 2018/2019

Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Słowa ks. Jana Twardowskiego „to że Read More
Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Carvingowe arcydzieła w ZSOiZ w Czyżewie

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego” obfituje Read More
Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Kurs baristyczny

Kurs baristyczny

W dniach 24 – 25 marca w Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

W dniach 26 stycznia oraz 01 i 02 lutego w naszej szkole pomimo ferii nauczyciele intensywnie pracowali. Rozpoczęła się bowiem realizacja zadań zaplanowanych w projekcie „Nowa jakość szkolenia zawodowego”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014- 2020.

Liderem projektu jest Fundacja „Okno na Wschód”. Szkoła jako beneficjent objęta została kompleksowymi działaniami, wśród których znalazły się szkolenia nauczycieli. Partnerem projektu jest Uniwersytet w Białymstoku, którego zadaniem jest właśnie przeprowadzenie szkoleń kadry pedagogicznej ZSOiZ. Rozpoczęte w ferie szkolenia obejmują moduł I – „Nauczyciel w świecie komunikacji i współpracy z innymi”. Zajęcia z gronem pedagogicznym prowadzi doświadczona kadra dydaktyczna wydziału Pedagogiki i Psychologii: dr hab. prof. UwB Janina Uszyńska – Jarmoc, dr. Joanna Borowik, dr Beata Kunat oraz dr Katarzyna Winiecka.

Szkolenia metodą warsztatową przebiegają bardzo intensywnie: nauczyciele w grupach poznają różne metody i techniki pracy w szkole, otwierające i usprawniające komunikację z uczniami a także z osobami współpracującymi w procesach dydaktycznych. Nauczyciele w ich efekcie mogą rozwinąć swoją kreatywność a także nauczyć się odkrywać i rozwijać kreatywność uczniów.

Następne moduły szkoleniowe: „Metoda eksperymentu naukowego w edukacji” oraz „Kompetencje TIK w edukacji” zrealizowane zostaną do końca roku szkolnego. Dzięki nim nasi nauczyciele usprawnią i unowocześnią swój warsztat pracy a tym samym zapewnią nową jakość kształcenia w szkole – kształcenia nie tylko zawodowego.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
Data : 4 maj 2018
5
Data : 5 maj 2018
6
Data : 6 maj 2018
7
Data : 7 maj 2018
8
Data : 8 maj 2018
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
31
Data : 31 maj 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.