Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

To już kolejne zadanie realizowane w ramach Rządowego Programu „Bezpieczna+”, który realizowany jest w ZSOiZ w Czyżewie od początku roku szkolnego. Zawsze bardzo poważnie podchodzimy do tematyki bezpieczeństwa na zajęciach przedmiotów zawodowych w naszej szkole. Dlatego też od wielu lat chętnie korzystamy z pomocy pracowników KRUS oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Również w tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu i konkursie organizowanym przez te instytucje. Najpierw odbyło się szkolenie wśród uczniów wszystkich klas technikum agrobiznesu, prowadzone przez pracowników KRUS i PIP. Następnie w dniu 9 listopada odbyły się szkolne eliminacji do konkursu: Bezpieczne gospodarstwo rolne. W tym roku zwycięzcą, który będzie reprezentował szkołę na etapie wojewódzkim, został Adam Kamiński z kl. IV Ta. Oprócz wiedzy zdobył również atrakcyjną nagrodę rzeczową. Powodzenia w kolejnych etapach!

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.