Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

W czwartek 16 listopada czworo maturzystów wraz z nauczycielem wiedzy o społeczeństwie p. Adamem Świderskim odwiedziło Senat Rzeczpospolitej Polskiej. Głównym celem wizyty było uczestniczenie w posiedzeniu Komisji Nauki, Edukacji i Sportu poświęconemu Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu. „Zdobycie” Senatu nie było proste. Najpierw zbiórka na stacji PKP o 7 20, potem przemieszczanie się po zakorkowanej Warszawie a do tego pokonanie biura przepustek oraz kontroli straży marszałkowskiej. Czy było warto aż tak się poświęcać? Okazało się, że tak. Podczas spotkania można było wysłuchać relacji bliskich współpracowników księdza Prymasa oraz wykładu senatora Jana Żaryna - jednego z najlepszych historyków a zarazem biografów prymasa Stefana Wyszyńskiego. Prelegenci przybliżyli nam różne nieznane nam fakty z życia naszego Patrona. Przypominali Jego miłość do narodu, szacunek do każdego, nawet najmniej znaczącego człowieka, etos pracy, zdolność do przebaczania i dawania szansy nawet największym zbrodniarzom. Wszyscy występujący podczas obrad komisji senackiej doszli do jednego wniosku: Stefan Kardynał Wyszyński może i powinien być wychowawcą narodu. Chętnie wyjedziemy na kolejne takie spotkanie, które umożliwi bliższe poznanie Patrona ZSOiZ w Czyżewie.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.