Home

21 marca 2018 r. o godz. 15.30 odbędzie się zebranie rodziców

rekrutacja 2018/2019

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
Pracowite ferie

Pracowite ferie

W dniach 26 stycznia oraz 01 Read More
Studniówka 2018

Studniówka 2018

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, Read More
Akcja charytatywna

Akcja charytatywna "OD SERCA DLA SERCA"

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie Read More
Kolejna wizyta u przedszkolaków

Kolejna wizyta u przedszkolaków

Zima to okres zwiększonego ryzyka zachorowań Read More
Olimpiada Żywieniowa 2018

Olimpiada Żywieniowa 2018

...             Read More
Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

Odwiedziny w mazowieckim szpitalu

W piątek 29 grudnia 2017 r. Read More
Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas Read More

informacja o projekcie

Tytuł projektu: Nowa jakość kształcenia zawodowego Read More
Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii

Już od dekady Zespół Szkół Ogólnokształcących Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W roku szkolnym 2017/2018 rozpoczyna się w ZSOIZ w Czyżewie realizacja projektu „Lepsze szanse na europejskim rynku pracy”, skierowanego do uczniów Technikum w Czyżewie. Finansowany będzie on ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w wysokości 112 890 EUR. Pieniądze te zostaną przeznaczone na przeprowadzenie przygotowania pedagogiczno – językowego oraz wyjazd na 2 tygodniowe staże zawodowe 60 uczniów w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik agrobiznesu oraz technik informatyk. Miejsca staży zostały przygotowane starannie, uwzględniając potrzeby edukacyjne młodzieży oraz możliwość poznania bogatej kultury antycznej krainy, jaką jest Grecja.

To już kolejne miejsce w Europie, do którego trafią czyżewscy uczniowie: po pięknej Sycylii przyszła pora na Riwierę Olimpijską, bo właśnie tam znajdują się miejsca docelowe pobytu przyszłych stażystów: hotel San Pantaleimon, hotel Poseidon Palace oraz hotel Golden Sun. Mianem Riwiery Olimpijskiej określa się kilkudziesięciokilometrowy pas plaż zachodniego wybrzeża Zatoki Termajskiej Morza Egejskiego w greckim regionie administracyjnym Środkowej Macedonii, w obwodzie Pieria. W bliskim sąsiedztwie znajduje się masyw górski Olimp.

Wyjazdy zaplanowane zostały w terminach: 06 – 19. 04. 2018 r. oraz 16 – 29. 09. 2018 r. W każdym z nich przewidziany jest wyjazd 30 uczniów: po 10 w każdym z zawodów. Staże służyć będą nabyciu nowych umiejętności zawodowych w międzynarodowym środowisku, dlatego kandydatów, którzy zechcą wziąć udział w projekcie, zachęcamy do pilnej nauki j. angielskiego. Poznają również przepiękne miejsca, z których słynie Grecja: Meteory, słoneczną wyspę Skiatos ze złotymi plażami znanymi z filmu „Mamma Mia!” i wiele innych.

Staż służyć będzie zarówno podwyższeniu kompetencji zawodowych, jak również kompetencji społecznych i osobistych, takich jak umiejętność pracy w zespole, kreatywność, odpowiedzialność, oraz poznaniu kultury greckiej.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
Data : 29 marzec 2018
30
Data : 30 marzec 2018
31
Data : 31 marzec 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.