Home

rekrutacja 2018/2019

Praktyki w Gecji

Praktyki w Gecji

Andijo! Do widzenia Grecjo! Powoli zbliża Read More
II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

II Liga Siatkówki Chłopców - 5 termin

5 kwietnia 2018r. rozegrana została V Read More
III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

III Liga Futsal Chłopców - 4 termin

28 marca 2018r.w ZSOiZ w Czyżewie Read More
Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Dzień Przyjaźni Polsko - Węgierskiej

Od 2007 roku i deklaracji parlamentu Read More
Konkurs

Konkurs "My z Podlasia"

Jak na prawdziwych Podlasian przystało, uczniowie Read More
Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pożegnanie bohaterów 1920 r.

Pod koniec listopada 2017 roku członkowie Read More
Koło Fortuny - udział w programie

Koło Fortuny - udział w programie

W środę 15 marca 2018 roku Read More
Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Nowa jakość kształcenia zawodowego w ZSOiZ w Czyżewie

Jednym z nadrzędnych celów kształcenia zawodowego Read More
Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Nowy wizerunek reprezentacji Futsalu w ZSOiZ w Czyżewie

Sport to szczególnie dla młodych ludzi Read More
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Read More
Historia - inaczej

Historia - inaczej

Edukacja patriotyczna jest spoczywającym na szkole Read More
III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

III Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

28 lutego nasza szkoła debiutowała na Read More
Pokaz szkolenia psów

Pokaz szkolenia psów

Z inicjatywy asp. sztabowego Krzysztofa Śliwińskiego, Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Najlepsi czytelnicy

styczeń 2018
indywidualnie klasy
  1. Natalia Sikora III Tż
  2. Izabela Choromańska III Tż
  3. Natalia Murawska III Tż
  1. III Tż
  2. III Ti/a
  3. III LO/ż
grudzień 2017
indywidualnie klasy
  1. Mateusz Wawrzeńczuk III Ta
  2. Monika Ryszewska III LO
  3. Izabela Choromańska III Tż
    Laura Murawska III LO
    Magdalena Jasionowska II Tż
    Dawid Słowicki III LO
  1. III Ti/a
  2. III LO
  3. III Tż
listopad 2017
indywidualnie klasy
  1. Julia Jadczak III Tż
  2. Angelika Grodzka III LO
  3. Izabela Choromańska III Tż
  1. III LO
  2. II Tż
  3. IV Tż/ż
paźpaździernik 2017
indywidualnie klasy
  1. Rafał Borowy III Tż
  2. Julia Jadczak III Tż
    Izabela Choromańska III Tż
  3. Natalia Sikora III Tż
  1. III Tż
  2. II Ti
  3. III LO/ż
wrzesień 2017
indywidualnie klasy
  1. Rafał Borowy III Tż
  2. Izabela Choromańska II Tż
  3. Julia Jadczak III Tż
  1. III LO
  2. III Tż
  3. II Ti/ż
czerwiec 2017
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera II LO
  2. Rafał Borowy II Tż
  3. Izabela Choromańska II Tż
  1. II Tż
  2. II LO
  3. II Ti/a
maj 2017
indywidualnie klasy
  1. Magdalena Nieszczera I Ti
  2. Paulina Ponichtera II LO
  3. Laura Murawska II LO
  1. II LO
  2. II Tż
  3. II Ti/a
kwiecień 2017
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera II LO
    Rafał Borowy II Tż
  2. Aleksandra Sienicka I Ti
  3. Kinga Kempista II LO
  1. II LO
  2. I Ti
  3. I Tż
marzec 2017
indywidualnie klasy
  1. Angelika Grodzka II LO
  2. Angelika Młyńska III Tż
  3. Paulina Ponichtera II LO
  1. II LO
  2. II Tż
  3. III Tż
luty 2017
indywidualnie klasy
  1. Magdalena Nieszczera I Ti
  2. Natalia Kulesza III LO
  3. Angelika Grodzka II LO
  1. II LO
  2. III LO
  3. I Ti
styczeń 2017
indywidualnie klasy
  1. Sandra Lipińska IV Tż
  2. Hubert Kutyłowski II Ti
  3. Olga Biała III LO
  1. II Ti
  2. IV Tż
  3. III LO
grudzień 2016
indywidualnie klasy
  1. Renata Michalak II Tż
    Natalia Sikora II Tż
  2. Paulina Ponichtera II LO
    Karol Piekutowski II Tż
  3. Natalia Kulesza III LO
  1. II Tż
  2. III LO
  3. II LO
listopad 2016
indywidualnie klasy
  1. Anna Godlewska III Taż
  2. Paulina Ponichtera II LO
  3. Klaudia Słowicka III LO
  1. II LO
  2. II Tia
  3. III LO
październik 2016
indywidualnie klasy
  1. Paulina Ponichtera II LO
    Klaudia Szulborska III LO
  2. Sandra Lipińska IV Tż
  3. Natalia Sikora II Tż
  1. III LO
  2. II LO
  3. I Ta
wrzesień 2016
indywidualnie klasy
  1. Natalia Kulesza III LO
    Klaudia Szulborska III LO
  2. Katarzyna Kempista III LO
    Rafał Borowy II Tż
    Izabela Choromańska II Tż
  3. Olga Biała III LO
    Klaudia Gołębiowska II Tż
  1. III LO
  2. II Tż
  3. II LO

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
Data : 3 kwiecień 2018
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Data : 25 kwiecień 2018
26
28
29
30
Data : 30 kwiecień 2018

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.