Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

  • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
  • ukończone 18 lat
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
  • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

Dnia 17 listopada w naszej szkole odbył się pierwszy mecz w grupie piłki siatkowej chłopców. W tym dniu gościliśmy zawodników z ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem. Mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Po rozgrzewce zawodnicy przystąpili do gry. W pierwszym secie zdecydowanie pewniej czuli się siatkarze z ZSOIZ w Czyżewie, wygrywając seta 25:11. Natomiast drugi set był bardziej wyrównany, zawodnicy musieli dużo uważniej rozgrywać każdą piłkę i zwracać uwagę nawet na najmniejsze własnw błędy. Drugi set zakończył się sukcesem zawodników z naszej szkoły,  którzy wygrali seta 25:18. W tym dniu nie udało się wygrać zawodnikom z Wysokiego Mazowieckiego, jednak życzymy im powodzenia w dalszych meczach. Naszym zawodnikom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.