Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

 • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
 • ukończone 18 lat
 • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
 • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

17 listopada 2017r reprezentacja naszej szkoły zainaugurowała kolejny sezon rozgrywek III Ligi Województwa Podlaskiego w Futsalu chłopców. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy w Wysokiem Mazowieckiem z drużyną CKZ Wysokie Mazowieckie.

Drużyna ZSOiZ w Czyżewie w składzie:

 1. Adam Sierota
 2. Fabian Gosk
 3. Arek Nienałtowski
 4. Mateusz Żebrowski
 5. Mateusz Pieńkowski
 6. Mateusz Stańczuk
 7. Paweł Kamiński
 8. Kamil Adamczyk
 9. Łukasz Gniazdowski
 10. Kamil Zakrzewski
 11. Przemek Młynarczuk
 12. Kamil Marciniak

Po bardzo nerwowym początku spotkania i kilku niewykorzystanych sytuacjach bramkowych, worek z bramkami otworzył nam gol samobójczy, potem w miarę upływu czasu było już tylko lepiej. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Mateusz Stańczuk, który obronił rzut karny. Mecz zakończył się wynikiem 11:3 dla naszej drużyny.

Mamy nadzieję, że kolejne mecze w tym sezonie również zakończą się satysfakcjonującymi dla naszej reprezentacji wynikami. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.