Home

Ogłoszenie szkolenie na obsługę dronów w ZSOiZ w Czyżewie

Zapraszamy na całkowicie bezpłatne szkolenie "Systemy geoinformatyczne w praktyce wraz z pozyskiwaniem danych przestrzennych" z wykorzystaniem dronów. Dwudniowe szkolenie w systemie weekendowym obejmuje teorię oraz ćwiczenia terenowe. Zajęcia odbędą się w ZSOiZ w Czyżewie. Potwierdzeniem nabytych kompetencji będą certyfikaty oraz zaświadczenia.

Kryteria:

 • zamieszkanie na terenie województwa podlaskiego
 • ukończone 18 lat
 • podstawowa wiedza w zakresie obsługi komputera w systemie Windows
 • wykształcenie co najwyżej średnie i/lub wiek powyżej 50 roku życia

Zapisy do 21 lutego przyjmuje sekretariat ZSOiZ w Czyżewie tel. 86 27 55 100 lub p. Sławomir Kalupa

Dnia 24 października w hali sportowej sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie odbył się ll Otwarty Turniej Siatkówki Dziewcząt o Puchar Starosty Zambrowskiego. Organizatorem imprezy był Szkolny Klub Sportowy „Żubr” działający przy ZSO.

W turnieju wzięło udział 4 drużyny z terenu powiatu zambrowskiego i wysokomazowieckiego: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, Zespół Szkół Nr 1 w Zambrowie oraz gospodynie – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Mecze składały się z 2 setów do 25 pkt. każdy.

Nasze siatkarki swój pierwszy mecz rozegrały z ZS 1 Zambrów wygrywając pewnie 2:0. Drugi mecz, również zwycięski (2:0), rozegrały z ZSO Zambrów. Natomiast trzeci, ostatni mecz z drużyną ZSOiP Wysokie Mazowieckie, niestety nasze dziewczyny przegrały zajmując tym samym drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Szczegółowe wyniki:

 • ZSO Zambrów – ZSOiP Wysokie Mazowieckie 0:2
 • ZSOiZ Czyżew – ZS1 Zambrów 2:0
 • ZSO Zambrów – ZSOiZ Czyżew 0:2
 • ZS1 Zambrów – ZSOiP Wysokie Mazowieckie 0:2
 • ZSOiP Wysokie Mazowieckie – ZSOiZ Czyżew 2:0
 • ZSO Zambrów – ZS1 Zambrów 2:0

Klasyfikacja końcowa:

 • I miejsce: ZSOiP Wysokie Mazowieckie
 • II miejsce: ZSOiZ Czyżew
 • III miejsce: ZSO Zambrów
 • IV miejsce: ZS1 Zambrów

Najlepsze zawodniczki poszczególnych drużyn:

 • ZSOiP Wysokie Mazowieckie – Natalia Pawlak
 • ZSOiZ Czyżew – Izabela Podbielska
 • ZSO Zambrów – Wiktoria Jamiołkowska
 • ZS1 Zambrów – Magdalena Ołdakowska

Mapa dojazdowa do szkoły

Drukuj

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz szkolny

Kontakt do szkoły

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Czyżewie
adres:
ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew
tel:
(86) 27 55 100
fax:
(86) 27 55 101
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.